ظرفیت خالی برای قرعه کشی سفر به روسیه با مدیران خودرو – دیجیاتو – میکرو چت موبایل

ارسال شده توسط

اولین برنده سفر به روسیه منتظر کامل شدن لیست هم‌قطاران خود ۲۶ دیماه ۹۶ در اولین مراسم قرعه کشی برندگان سفر به روسیه که از بین خریدران خودرو ۳۱۵ اکسلنت و با حضور مدیران و رسانه های مختلف برگزار شد، آقای عبدالحسین اسمعیل زاده بعنوان اولین قرعه برنده از بین خریدران این خودرو انتخاب شد تا در سال آتی برای سفر به روسیه و تماشای مسابقات منتخب جام جهانی ۲۰۱۸ به این کشور اعزام شود

ام وی ام ۳۱۵ اکسلنت علاوه بر آپشن‌ها و امکانات قبلی به روف‌رک ، لوگوتایپ زیر درب های جلو و سیستم صوتی VIFA تجهیز شده است. پیشرانه این خودرو شامل موتور ۱۵۰۰ سی‌سی با قدرت ۱۰۷ اسب بخار و مجهز به گیربکس دنده ایی است.

اولین برنده سفر به روسیه منتظر کامل شدن لیست هم‌قطاران خود ۲۶ دیماه ۹۶ در اولین مراسم قرعه کشی برندگان سفر به روسیه که از بین خریدران خودرو ۳۱۵ اکسلنت و با حضور مدیران و رسانه های مختلف برگزار شد، آقای عبدالحسین اسمعیل زاده بعنوان اولین قرعه برنده از بین خریدران این خودرو انتخاب شد تا در سال آتی برای سفر به روسیه و تماشای مسابقات منتخب جام جهانی ۲۰۱۸ به این کشور اعزام شود.

کمپین “هیجان جام جهانی با مدیران خودرو” از ۲۲ آذرماه با محوریت خودرو ام وی ام ۳۱۵ اکسلنت در کلیه نمایندگی های مجاز مدیران خودرو اجرائی شد و وعده انتخاب ۳ برنده خوش شانس برای سفر به روسیه و ۱۵ سرویس دوره ایی ادواری یکساله رایگان به خریداران این محصول وعده داد شد.

هموطنان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز مدیران خودرو از شرایط فروش این محصول مطلع و خرید خود را نهایی کنند و شانس برنده شدن برای سفر به روسیه را بیازمایند.در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه فرمایید.

در ۲۶ دیماه مراسم قرعه کشی در محل هتل ارم تهران و با حضور مدیران ارشد و رسانه های خبری برگزار شد و برندگان این کمپین معرفی شدند. البته این پایان ماجرا نبود، چرا که مدیر فروش برند ام وی ام با اعلام خبر استقبال خوب خریداران از این طرح، این کمپین را برای یک ماه دیگر یعنی تا ۲۲ بهمن تمدید کرد و سه جایزه سفر به روسیه و ۱۵ سرویس دوره ایی یکساله رایگان را تصویب کرد تا کاروان مسافران ام وی ام سوار برای عزیمت به روسیه با نفرات بیشتری از هموطنان راهی این کشور شوند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *