لورآل کمپانی واقعیت افزوده Modiface را خریداری کرد – دیجیاتو – میکرو چت موبایل

ارسال شده توسط

لورآل که نامی شناخته شده در زمینه لوازم آرایشی محسوب می شود و همیشه سعی کرده از فناوری های مدرن بهره گیرد، اخیرا شرکت واقعیت افزوده Modiface را خریداری کرده است
این کمپانی مطرح تولید کننده لوازم آرایشی سال گذشته با همکاری شرکت نرم افزارهای واقعیت مجازی ۸i محیط آموزشی مبتنی بر واقعیت مجازی را برای واحد آموزشی لورآل ایجاد کردند.

Modiface با توسعه اپلیکیشن های مشابه برای کمپانی های آرایشی Sephora  و Benefit نشان داد که صنعت لوازم آرایشی به اهمیت فناوری واقعیت افزوده پی برده است.

مبلغ پرداخت شده برای خرید ModiFace اعلام نشده اما از آنجایی که لورآل ۳۸ درصد از بودجه بازاریابی خود را به کمپین های دیجیتال اختصاص داده و با توجه به کاربردهای گسترده فناوری واقعیت افزوده، بعید است در این زمینه خساست به خرج داشته باشد

در سال های اخیر فیلترهای دیجیتالی که می تواند چهره افراد را در عکس های سلفی، تماس های تصویری و یا استریم آنلاین ویدیو به صورت دلخواه آرایش نماید، محبوبیت زیادی پیدا کرده و کمپانی Modiface نیز به همین منظور اپلیکیشن هایی را برای اندروید و iOS توسعه داده است.

فناوری به کار رفته در این اپلیکیشن مشابه فیلترهای اسنپچت است که لایه ای آرایشی را مستقیما روی تصویر قرار داده و با ردیابی حرکات سر امکان مشاهده این لایه از زوایای گوناگون را فراهم می کند.این شرکت از سال ۲۰۱۵ وارد حوزه فناوری شده و از پروژه های قابل توجه آنها می توان به توسعه فیلترهای آرایشی گلکسی اس ۹ و بیکسبی ویژن اشاره کرد.

لورآل که نامی شناخته شده در زمینه لوازم آرایشی محسوب می شود و همیشه سعی کرده از فناوری های مدرن بهره گیرد، اخیرا شرکت واقعیت افزوده Modiface را خریداری کرده است.

لورآل و Modiface پیش از این با هم همکاری هایی داشته اند که نتیجه آن توسعه ابزار Style My Hair بود که امکان تست رنگ های مختلف روی مو را فراهم می آورد. لورآل پیش از این با عرضه برسی هوشمند برای ارائه توصیه های مراقب از مو و برچسب تعیین بازه زمانی مناسب برای آفتاب گرفتن، توانمندی های خود را برای استفاده از فناوری در زمینه لوازم آرایشی نشان داده بود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *