آیت الله خاتمی در همدان: همه مسؤولان نظام پای اقتدار موشکی ایستاده‌اند

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ امروز همچون سایر نقاط کشور عزیزمان، مردم شهید پرور همدان نیز با شکوه هرچه بیشتر و در صفوف به هم پیوسته و در زیر بارش برف سنگین، مسیر امام زاده عبدالله(ع)، پل شهید صوفی، بلوار خواجه رشید، آرامگاه بوعلی سینا و پیاده راه بوعلی تا میدان امام خمینی (ره) را طی کرده و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران که سخنران این مراسم بود با اعلام اینکه باید به این حضور باشکوه مردم دست ‌مریزاد گفت، خاطرنشان کرد: مردم ایران با حضور خو پاسخی دندان‌شکن به آمریکا و ایادی آنها در منطقه دادند.

وی رسیدن به چهل سالگی انقلاب را نشانه بلوغ آن دانست و گفت: انقلاب اسلامی با قوت مسیر الهی خود را دنبال خواهد کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری افزود: راهپیمایی امسال دو ویژگی‌ دیگر نیز دارد که در سال‌های گذشته نبود، اول اینکه آمریکا در شدیدترین وضعیت تحقیر خود قرار دارد و دوم نیز به هدف قرار دادن خاورمیانه بزرگ به زیر چتر خود نرسیده است.

امام جمعه موقت تهران هزینه ۷ تریلیون دلاری آمریکا در عراق را بنابر اعلام ترامپ بیهوده دانست و اظهار داشت: آمریکا این همه در جنگ منطقه هزینه کرده ولی رئیس جمهور آنها به صورت مخفیانه به عراق سفر می کند و این اتفاق به معنای مرگ آمریکا است.

وی در ادامه با تاکید به قدرت موشکی ایران یادآور شد: دشمن به دنبال آسیب به اقتدار موشکلی ایران است ولی قطعا به این هدف خود نخواهد رسید.

آیت الله خاتمی، با بیان اینکه اروپا نیز همچون آمریکا قابل اعتماد نیست، تصریح کرد: فشارها و تحریم‌های بزرگی علیه ایران اعمال شد تا اینکه مردم برای راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور نیابند اما همه مردم بزرگ ایران آمدند و پوزه آمریکایی‌ها را به خاک مالیدند.

وی با تأکید بر اینکه ملت ایران، داعش آدمکش را نابود کردند گفت:‌ امروز اسمی از این وحشی‌ها نیست و این دستاورد بزرگ به برکت انقلاب اسلامی ماست.

خاتمی مردم ایران را در اوج اقتدار دانست و تاکید کرد: اگر در اوج اقتدار نبودیم این همه توطئه برای براندازی نظام در کار نبود؛ این اتفاق نشان می‌دهد اقتدار ایران اسلامی در اوج است و این پایان توطئه‌هاست.

وی با بیان اینکه می‌خواهند به بهانه گرانی‌ها و فشار زندگی مردم از انقلاب و نظام اسلامی جدا کنند افزود: دشمنان بدانند مردم تا آخرین نفر و نفس از این انقلاب حمایت خواهند کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از مسئولین خواست: حالا نوبت شماست تا برای مقابله با گرانی‌های افسارگسیخته مدیریت جهادی، نظارت بر قیمت‌ها و مبارزه با مفسدان و متخلفان اقتصادی اقدام کنید.

۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *