انهدام باند سارقان منازل زوج های سالخورده در شاهین شهر

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس اصفهان، سرهنگ حسین بساطی اظهار داشت : درپی وقوع ۳ فقره سرقت از منازل زوج های سالخورده در شهرهای شاهین شهر و گز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت .

وی افزود: این سارقان با شناسایی منازل افراد سالخورده ای که فاقد حفاظ و فنس های ضد سرقت بودند به صورت شبانه از روی دیوار وارد منزل می شدند و با تهدید از آنان سرقت می کردند.

سرهنگ بساطی افزود: با توجه به تأثیر بد این سرقت ها بر امنیت روانی شهروندان، با گزارش اولین سرقت تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند و ۵ سارق را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش تقریبی اموال مسروقه در این سه فقره سرقت بیش از ۵۰۰ میلون ریال بوده است، خاطر نشان کرد در این  ارتباط سارقان علاوه بر اعتراف به این سه فقره سرقت به عنف منزل به یک فقره کیف قاپی نیز اعتراف کردند.

سرهنگ بساطی درپایان ضمن اعلام هوشیاری به شهروندان در رعایت نکات امنیتی از قبیل نصب فنس های ضد سرقت و عدم نگهداری پول و طلای مازاد بر نیاز داخل منزل گفت: همه سارقان برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *